Sākums Par mums Produkti Pasākumi Pārstāvam Kontakti EN LV

PRODUKTU KATALOGS:

» Live stream
» Ģitāras
» Sitamie instrumenti
» Taustiņinstrumenti
» Pūšamie instrumenti
» Klasiskie instrumenti
» Studija
» Mikrofoni, austiņas
» Mix pultis
» Skandas
» Atskaņotāji, ieraksts
» Pastiprinātāji
» Apstrādes
» Statīvi, fermas
» Gaismu tehnika
» Vadi, Spuldzes, piederumi
» Idejas dāvanām
» Piederumi
 
 

» Ātrā meklēšana:  

 

 

Kontakti

Veikals Rīgā:
Tel.: +371-22007337
 
Veikals Liepājā:
Tel.: +371-22317733


 

Noteikumi

Piegāde, apmaksa
Garantijas


 

Garantijas

Visām mūsu pārdotajām precēm nodrošinām divu gadu garantiju - pat tām, kurām ražotāji dod tikai viena gada garantiju.
 
Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvas labāko ražotāju preces, kā arī mūsu pašu pārbaudītus lētākus analogus. Mūsu piedāvājumā cenšamies neiekļaut nekvalitatīvas preces, kuras varētu Jums un līdz ar to arī mums sagādāt problēmas.
 
Ja tomēr Jūsu nopirktajai precei ir atklājies slēpts defekts, sazinieties ar mums, un vienosimies par preces saņemšanu no Jums un tālāko remontu vai nomaiņu pret līdzvērtīgu preci.
 
Garantija neattiecas uz izejmateriāliem vai materiāliem ar ierobežotu darbības resursu (spuldzēm, feideriem, skaļruņiem, stīgām u.tml.) Garantijas attiecas tikai uz bojājumiem, kas radušies kā preces ražošanas brāķis, vai kā slēpts defekts preces piegādes laikā. Garantija ir spēkā pie nosacījuma, ka nav pārkāpti tehnikas lietošanas noteikumi. Garantijas periods sākas ar preces piegādes brīdi. Mēs neuzņemamies pienākumu atlīdzināt zaudējumus vai izdevumus, kas Jums vai citām personām radušies sakarā ar preces nepareizu lietošanu vai preces bojājuma radītām sekām. Garantija neattiecas uz bojājumiem, kuri radušies lietotāja neprofesionālas vai nekorektas rīcības rezultātā, kā arī uz mehāniskiem bojājumiem, bojājumiem, kas radušies: neatbilstoša elektrotīkla sprieguma iedrabības, zibens iedarbības, elektromagnētiskā vai cita veida starojuma iedarbības vai pārslodzes rezultātā, paaugstinātas temperatūras iedarbības, šķidruma, putekļu vai priekšmetu iedarbības vai iekļūšanas tehnikā rezultātā, kā arī uz preces dabisko nolietojumu.
 
Ja arī Jūsu iegādātajai precei garantija vairs nav spēkā, sazinieties ar mums, un mēs centīsimies Jums palīdzēt!
 

E-pasts:
Parole:
Piereģistrēties

Pirkumu grozs:

Nosaukums Sk. Cena
Kopā, EUR: 0.00
Grozs tukšs!
 

 
 
Salidzini.lv logotips  Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas